Tutvustus

Rehelepa elurajoonis
käib elu omas rütmis

Siit leiavad ideaalse kodupaiga need, kes hindavad äärelinlikku looduslähedust ja võimalust lapsed kodusesse naabruskonda mängima saata. Asukoht metsa embuses, suurtest teedest veidi eemal tähendab, et võõrastel pole siia asja.

Rehelepas saavad kokku sarnasel elujärjel ja huvidega inimesed, mis aitab kaasa turvalise ja ühtse kogukonna moodustumisele. Silmates punaste vahtrapuudega palistatud jalgteid tead, et oled jõudnud koju.

Laiast korterite valikust leiab endale meelepärase igaüks – nii oma esimest päris kodu otsivad noored kui ka kasvanud ruumivajadusega pered. Avarad nutika ruumikasutusega ja energiatõhusad kodud tekitavad elevust nii väiksemates kui suuremates koduotsijates.

Naabruskonna
suurune koduhoov

Rehelepa kodusid on õnnistatud mugava eraldatusega. Oma koduuksest väljudes ei astu sa otse pulbitsevale tänavale, liiklusvoo keskele. Selle asemel avaneb sulle panoraamvaade tuule käes rahulikult õõtsuvale metsale.

Väikeste kõrgendike ja madalikega rikastatud maastik taevasse ulatuvate okas- ja lehtpuude all pakatab värskest õhust ja kutsub avastama nii kahe- kui neljajalgseid pereliikmeid.

Jalgu saab sirutada ka Rehelepa kogukonna põnevalt liigendatud rohealadel, kust leiab nii päikselisemaid kui varjulisemaid paiku sõpradega grillimiseks ja lõõgastumiseks.

Kokku on Rehelepa elurajoonis sisustatud ca 2 hektari jagu õuealasid: siit leiad jõujaamad, erinevad puhkealad ja mänguväljakud.

See on tõeliselt eriline koht, kus on lastel turvaline kasvada, mööda valgustatud jalgteid rattaga ralliringe teha ja õhtutundideni väljas mängida.

Lummavad kodud

Rehelepa kodud on pärjatud A-energiaklassiga ja saavad olema ehitatud kasutades kvaliteetseid ehitusmaterjale ja nutikaid tehnosüsteeme. Põhjamaiselt maitseka ja naturaalse siseviimistlusega korterid ootavad oma perekonda, kes tühjad ruumid kodusoojusega ja rõõmsate hõigetega täidaks.

Iga korteri juurde kuulub rõdu või terrass, kus hommikukohvi nautida ja esimeste kevadiste päikesekiirte sillerdades kodukontorit teha. Terrasse eraldavad taimekastid ning iga hoonekompleksi vahel on üldkasutatav terrass, kus koos naabritega aega veeta. Suur osa parkimiskohtadest on viidud maa alla, et lisada õuealale avarust ja teha elanike elu mugavamaks.

Elurajooni sees on loodud jalakäija- ja ratturisõbralikud liiklemistingimused, päikesepaneelid majade katusel toodavad mühinal roheenergiat ja olemas on ka maa-alused elektriautode laadimisvalmidusega parkimiskohad.

Rehelepa põik 2 // 4

36 korterit
Müügis

Rehelepa tn. 10 // 12

36 korterit
Müügis

Rehelepa põik 6 // 8

36 korterit
Tulekul

Rehelepa tn. 2 // 4

36 korterit
Tulekul

Rehelepa tn. 6 // 8

36 korterit
Tulekul

Rehelepa tn. 1 // 3

26 korterit
Tulekul

Rehelepa tn. 5 // 7

26 korterit
Tulekul

Rehelepa tn. 9 // 11

26 korterit
Tulekul

Rehelepa tn. 13 // 15

26 korterit
Tulekul

Rehelepa põik 1

10 korterit
Tulekul

Rehelepa tn. 16 // 18

20 korterit
Tulekul

Rehelepa tn. 20 // 22

20 korterit
Tulekul

* Kodulehel kasutatud pildid/virtuaaltuur on illustratiivsed ning võivad erineda lõplikult välja kujunevast elukeskkonnast

Finantseerimine

Tutvustus
Tutvustus
Tutvustus
Tutvustus
Tutvustus