Asukoht

Hetkes elamise vabadus

Rehelepas ei pea sa oma vaba aja nautimiseks ootama nädalavahetust, sest kõik on käe-jala juures. Autokasutajad pääsevad kiiresti liikuma nii Haabersti kui Nõmme kaudu, seejuures jääb kesklinn 15-minutlise autosõidu kaugusele. Lapsevanemad võivad kergendunult hingata, sest lähimad lastehoiud ja koolid jäävad 5-7 minutilise autosõidu kaugusele.

Jalakäijatele mõeldes hakkab koduukse ette käima roheline buss. Praegu käib Tallinna linnaliin nr 62 Paemurru bussipeatuseni, mis asub Paldiski maantee ja Mäeküla tänava ristumiskohas. Mäeküla tänavat kasutab buss juba täna ümber pööramiseks. Selle sama marsruudi jätkamiseks tulevikus oleme juba välja ehitanud 3 uut bussipeatust Mäeküla ja Rehelepa tänavatele. Esimeste uute elanike saabumisega elurajooni on loodud kõik eeldused liini pikendamiseks otse elurajooni südamesse ja Tähetorni tänavani välja.

Sotsiaalse infrastruktuuri tekkimise toetamiseks piirkonnas jätkame Tähetorni Tehnopargi arendusega Rehelepa elurajoonist 600 m kaugusel, Paldiski mnt ääres. Juba täna on seal end sisse seadnud või üürileping sõlmitud 26 eri ettevõttega, kes saavad kohalikele elanikele oma toodete ja teenustega kasulikud olla.

Ole sa jalgsi, rattal või vankriga – kergliiklusteid pidi oled ühenduses kogu linna jalgteede võrgustikuga. Näiteks jõuab mööda värsket asfalti vuhisedes või kärutades Harku metsa terviseradadele vaid mõne minutiga. Kuumal suvepäeval saavad vabas õhus tegutsejad end virgutada Harku järves, mille rannani on vaid kolm kilomeetrit.

5-minutilise autosõidu kauguselt leiad aga Rocca Al Mare kaubanduskeskuse linna parima kaupluste valiku ja hõrgutisi pakkuvate restoranidega. Tervisesportlastele loovad paradiisi TERAS Beach, ujulaga MyFitness, Škoda jäähall, Padel+ Rocca ja teised spordiklubid. Elamusi pakub kohalik Unibet Arena (Saku Suurhall) ja kellel sügelevad näpud isetegemise järgi leiab kogu vajaliku Bauhausist ja K-Rautast.

* Kodulehel kasutatud pildid/virtuaaltuur on illustratiivsed ning võivad erineda lõplikult välja kujunevast elukeskkonnast

Finantseerimine

Asukoht
Asukoht
Asukoht
Asukoht
Asukoht